Nový začátek!

Kdysi dávno jsem používal jednu sociální síť, se kterou jsou byl naprosto spokojen: Google+. Čistý a přehledný design, žádná reklama, možnost integrace nejrůznějších typů obsahu. A v třísloupcovém provedení efektivně využívala celou šíři obrazovky. Ve svých příspěvcích jsem zveřejňoval jednotlivé fotografie či celá alba z Google Photos, upozorňoval na svá nová videa na YouTube, psal příspěvky o tom, co mě zajímalo či trápilo, pro širokou veřejnost či jen pro vybranou skupinku přátel. Zkrátka byla to má osobní stránka, kam jsem směřoval vše, co jsem chtěl sdílet.

Ukázka rozhraní Google+. Zdroj The new Google+ layout is great

Google+ však odvál čas, nějaký čas jsem se ho pokoušel nahradit pomocí redakčního systému Joomla, ale více času jsem trávil nastavováním a řešením problémů než tvorbou obsahu, až to s jednou aktualizací přestalo fungovat docela.

A teď to zkouším znovu. Vlastní stránky na vlastní doméně, s novým redakčním systémem WordPress (stále ještě hledám ten správný vzhled); vlastní prostor, který můžu vyplnit čímkoliv, co se mi zamane. Čas ukáže, jestli na to zaplňování budu mít čas…