Hlavní Software
Ke stažení
CD Menu PDF Tisk Email
Software - Ke stažení
Roman Štědronský   
Pátek, 22 Únor 2008 17:21

CD MenuCD Menu je program na spouštění seznamů MP3 souborů z CD/DVD pomocí programu WinAmp. Nejprve načte kompletní seznam MP3 souborů ve vybraném adresáři a následně umožní upravovat automaticky vygenerované playlisty - měnit pořadí písniček, rozdělovat playlisty podle autorů, vytvářet z nich náhodné mixy podle zadaných kritérií apod. Po ukončení úprav program vygeneruje spustitelný soubor a adresář s nastavením, který je společně s MP3 soubory připraven k vypálení na optický disk. V operačním systému Windows se po vložení média do mechaniky program sám spustí.

Celý článek...
 
eXtended File Controls PDF Tisk Email
Software - Ke stažení
Roman Štědronský   
Úterý, 20 Květen 2008 12:28

Sada komponent pro práci se soubory v Delphi 7 - 2007. Sada kompletně nahrazuje standardní komponenty z knihovny FileCtr a rozšiřuje jejich možnosti o nové prvky, které lze nalézt v souborovém správci Total Commander.

Celý článek...
 
Provideo PV-951 Girder Plugin PDF Tisk Email
Software - Ke stažení
Roman Štědronský   
Středa, 20 Únor 2008 13:47

Plugin do programu Girder. Umožňuje ovládat počítač přes ovladač televizní karty s čipem Provideo PV-951 (např. karty Boeder TV-FM Video Capture Card,Titanmedia Supervision TV-2400, Provideo PV951 TF, 3DeMon PV951, MediaForte TV-Vision PV951, Yoko PV951). Plugin byl testován s kartou 3DeMON ve Windows XP. Vyžaduje, abyste používali originální ovladač a zkopírovali soubory z originální aplikace - vše je k dispozici ke stažení na stránkách společnosti Provideo.

Celý článek...
 
DiskFree PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Software - Ke stažení
Roman Štědronský   
Pátek, 22 Únor 2008 18:15

DiskFree je drobná utilita na zobrazování volného místa na všech pevných a výměnných discích. Zobrazuje sloupcový graf s číselným vyjádřením volného místa.

Celý článek...
 
TrayRun PDF Tisk Email
Software - Ke stažení
Roman Štědronský   
Pátek, 22 Únor 2008 20:29

TrayRun spravuje seznam aplikací, které jsou reprezentovány malými ikonami v pravé části Hlavního panelu (Taskbaru). Po kliknutí levým tlačítkem myši na zvolenou ikonu se okamžitě spustí k ní přidružená aplikace. Velkou výhodou je skutečnost, že Hlavní panel máte stále na očích, a tak můžete svou aplikaci spustit rychle a bez dlouhého přemýšlení.

Celý článek...
 
Reboot PDF Tisk Email
Software - Ke stažení
Roman Štědronský   
Středa, 20 Únor 2008 14:13

Program pro vypínání počítače s MS Windows. Umožňuje odhlásit uživatel, restartovat počítač, vypnout počítač, vypnout počítač i se zdrojem, uspat počítač a hibernovat počítač. Volitelně je možné při těchto operacích násilně ukončit programy, které na výzvu ke svému ukončení nereagují.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí123DalšíKonec»

Strana 2 z 3
 

Anketa

Je fotografie umění?
 

Náhodný obrázek

Uživatelé

Máme hostů: 73 připojeno

Statistika

Členové : 3
Obsah : 94
Odkazy : 4
Počet zobrazení článků : 337484

Přihlášení